בשורה נהדרת: כנס מדע העופות חוזר, ייערך במרץ 2022 בכפר בלום

אחרי הפסקה של כמעט שנתיים, בשל מגפת הקורונה, כנס מדע העופות, האירוע המרכזי לענף הלול, חוזר – והוא ייערך בימים 6-8 במרץ 2022, במלון פסטורל בכפר בלום

דני בלר
צילום: ד"ר אבישי טייכר / CC BY 3.0 / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

חדשות משמחות: אחרי הפסקה בת שנתיים כמעט, בשל מגפת הקורונה, כנס מדע העופות חוזר – והוא ייערך בימים 6-8 במרץ, במלון פסטורל שבכפר בלום, באצבע הגליל.

זהו הכנס השנתי ה-55 של האגודה הישראלית למדע העופות, אירוע מרכזי לכל אנשי ענף הלול – אנשי מדע, ספקים ולולנים כאחד, מפגש חשוב לכל העוסקים בענף, שהוא אחד המובילים בחקלאות הישראלית. הסניף הישראלי של האגודה למדע עופות נחשב לאחד הייחודיים והגדולים בעולם: בניגוד למדינות אחרות, בישראל חברים באגודה לא רק אנשי מדע, כי אם גם מגדלים, מה שמאפשר שיח בלתי אמצעי ופורה בין החוקרים לאנשי השטח.
על פי התוכנית, הכנס יפתח ביום ראשון (6.3.2022) בערב במפגש רעים עם כיבוד קל ואחריו הרצאת אורח, וימשך בימים שני ושלישי (7-8.3.2022) עם הרצאות ודיוני 'שולחן עגול' בנושאים מגוונים הרלוונטיים למגדלים, תזונאים, וטרינרים, אנשי חברות מסחריות, חוקרים, מדריכים חקלאיים, כלכלנים וכל המעורבים בענף הלול בארץ.
במקביל לכנס תתקיים גם תצוגה מסחרית מקיפה, כמו בכנסים בשנים קודמות. המארגנים מוסרים, כי העלויות של ההרשמה לכנס ולמלון, ושל המקומות בתצוגה המסחרית, צפויות להיות דומות לאלו שהיו בכנסים האחרונים.
לאחר חגי יתפרסמו פרטים לגבי הרשמה לכנס, הגשת תקצירי הרצאות והזמנת מקומות בתצוגה המסחרית.
הוועדה המארגנת הוותיקה של הכנס: הגזבר – בניהו מנדל, המזכיר – איציק מלכא, פרופ' אביגדור כהנר – יו"ר האגודה. ד"ר שלי דרויין – יו"ר הוועדה המקצועית.

בגיליונות הקרובים של עיתון "משק העופות" נעדכן בפרטים החדשים.

 

כתבות נוספות

דו"ח מיקופלסמה – יולי 2024

להלן רשימת המשקים בעלי רשיון להחזקת משק טיפוח, הפצה ורביה ובהם הלהקות שנבדקו סרולוגית או בשיטת ה-PCR למיקופלסמה גליספטיקום MG – (תרנגולות ) תוצאות הבדיקות

קרא עוד