לקראת פסח: מפעל ”עוף הגליל” חילק מארזי מוצרי עוף למשפחות נזקקות

גדי נתניאל מנכ”ל עוף הגליל ואביחי שטרן ראש העיר קרית שמונה, בחלוקת ‘קמחא דה פסחא’- מארזי מוצרי עוף למשפחות נזקקות, במתנ”ס ארתור פוקס בקרית שמונה (צילום: יח”צ)

לקראת חג הפסח, מפעל ‘עוף הגליל’ של החברה לפיתוח הגליל, חילק מאה מארזים עם מוצרי עוף למשפחות נזקקות 

דני בלר

‘קמחא דפסחא’ לתושבי העיר קריית שמונה, בשיתוף מחלקת הרווחה ומתנ”ס ארתור פוקס בקריית שמונה. גדי נתניאל, מנכ”ל ‘עוף הגליל’ אמר: “עוף הגליל מעניק לאורך השנה תרומה ואף מסייע בשיפוץ מוסדות חינוך שונים בקריית שמונה. השנה אנו מעניקים 100 מארזי מוצרי עוף, למשפחות נזקקות. ‘עוף הגליל’ הינו המעסיק הגדול ביותר בקריית שמונה ואנו רואים בכך שליחות וחובה של מפעל הממוקם בעיר, לתרום ולסייע לקהילה. אני גאה בעובדי המפעל, שעובדים בימים אלו ללא הפסקה ובהתאם לתקנות משרד הבריאות, בכדי לספק מוצרי עוף מובחרים מהגליל, לעם ישראל לקראת חג הפסח”.

ראש עיריית קריית שמונה, אביחי שטרן, שהגיע למתנ”ס ארתור פוקס עם סגנו יורם ממן וצוות הרווחה בעירייה, נפגש עם מנכ”ל ‘עוף הגליל’ גדי נתניאל וברך את הנהלת ועובדי המפעל על תרומת מגוון רחב של מוצרי עוף לחג לעשרות משפחות נזקקות בעיר ואמר: “למפעל ‘עוף הגליל’ מסורת מבורכת וארוכת שנים של תרומה לקהילה וסיוע לנזקקים בעיר, אשר תרם וסייע גם לאורך כל שנת הקורונה לנזקקים. אני מודה ל’עוף הגליל’ וצוות העובדים ומאחל לכולנו חג שמח ובריא”.

מארזי ה’קמחא דפסחא’ מבוססים על מוצרי עוף איכותיים וחלקיו השונים, תוצרת עוף הגליל.

 

 

כתבות נוספות

צילום המחשה: Ibgroup2018 / 4.0 CC BY SA

תחשיבי תחילת חודש אפריל 2021

התחשיבים של תחילת החודש עבור חודש אפריל 2021 עבור פרגית קלה, פרגית כבדה, אפרוח הודו והודנים. קרדיט צילום המחשה: Ibgroup2018 / 4.0 CC BY SA

חג פסח כשר ושמח!

ארגון מגדלי עופות מאחל לחבריו ולכל עם ישראל חג פסח כשר ושמח! חג של חירות, של התחדשות, עשייה, הגשמה ובעיקר – חג של בריאות! מאחלים