מכון התערובת רפאל השתתף בתערוכת אגרו-ישראל

בכניסה לתערוכת אגרו-ישראל במעיין חרוד, בלטה מיכלית צהובה ויפה עם כיתוב גדול של – רפאל תערובות. שוחחנו עם שמעון טובי, סמנכ”ל החברה שהיא חברה פרטית של הבעלים אילן רפאל ומקומה באזור התעשייה בעמק חפר

המכון קיים כבר 26 שנה ועוסק בהכנת תערובות מזון לכל סוגי בעלי החיים – בקר, צאן, לולים לסוגיהם, דגים ועוד. מתמחים ומשווקים לכל הארץ ויורדים דרומה עד נווה חריף בערבה הדרומית.
למכון יש צי של רכבים ועשרות עובדים וגם קבלני משנה. מייצאים תערובות הטלה ופטמים לכמה מדינות בעולם הרחב.

איך הייתה לכם התערוכה?
“לנו התערוכה הייתה מצוינת. הופתענו מאוד לטובה, כי ספקי מזון לא מופיעים בתערוכה במעיין, שעיקרה כלים וציוד חקלאי. הגיעו רבים לבקר אותנו בביתן ולא היה לנו רגע דל בשני ימי הכנס. כולם היו רעבים לצאת, אחרי שנתיים קורונה וזה הורגש בשטח – זה פתח לנו ערוצי שיווק חדשים ולקוחות רבים הצטרפו, במהלך התערוכה ולאחריה, למעגל הקשורים למכון”.

אילן רפאל, התחיל כלולן במושב בני ציון ומשם התפתח יחד עם שמעון, מעל ל-20 שנה ולפני כשלוש שנים סיימו לבנות מכון חדיש, איכותי עם טכנולוגיה מתקדמת, מעבדה, תזונאים לכל תחום וברפת מלווה אותם יאיר בר חברנו.
אכן תערוכה מוצלחת שהביאה גם תועלות רבות לחברות בחקלאות.

כתבות נוספות

ענף ההטלה בישראל: העובדות האמיתיות

מאת: מוטי אלקבץ, מזכיר ארגון מגדלי עופות בישראל בשבועות האחרונים מופצות ידיעות שקריות הנוגעות לענף הטלה. חלק מהעיתונאים לא טורחים לבדוק את העובדות האמיתיות וחלקם