צו 8 לחקלאות הישראלית: המיזם שמחבר בין חקלאים למתנדבים

משקים רבים נסגרו, או שהיישובים פונו או נרחבו על ידי מרצחי חמאס. מיזם ישראלי מחבר בין משקים חקלאיים, לבין מתנדבים  המעוניינים לסייע בהמשכיות העבודה החקלאית באיזורי הלחימה בקו העימות ובעוטף ישראל.
צילום: Image by 12019 from Pixabay

"מעשי הטרור המחרידים שהתרחשו ב-7.10 הפכו את עולמנו כמעט בכל מישור, אולם אחד התחומים שהושפע מהם יותר מכל הוא החקלאות המקומית. חקלאים רבים נפגעו מפעולות הטרור, גויסו למילואים, עובדים זרים רבים עזבו, מעבר של עובדים מאיו"ש הוגבל, תשתיות נפגעו, ועוד נזקים רבים שאת היקפם נגלה רק בעוד שבועות רבים", נמסר מיוזמת צו 8, הפועלת בשיתוף עם התאחדות חקלאי ישראל.

"יצרנו שיתוף פעולה בין שורה של ארגונים ומיזמים מכל הארץ, שלכולם חזון משותף, כדי לשלב מאמצים ולסייע לחקלאי ישראל ע"י חיבור לכוח עבודה מקומי. כדי להתמודד עם הנזק האדיר שנוצר בעקבות "חרבות ברזל" נצטרך לעבוד בצורה יעילה, רוחבית ומיידית. אנו פועלים עם הכוחות שיש לנו כרגע, בשעת חירום, ואנו מתייעלים מיום ליום למען ההווה ומתוך חשיבה על עתיד החקלאות בארץ".

תוכלו להעזר בטפסים בקישורים הבאים כדי להתנדב או לבקש עזרה. אנחנו כאן בדיוק בשביל זה:

טופס הרשמה למתנדב

טופס הרשמה לחקלאי

טופס הרשמה לקבוצת מתנדבים

כתבות נוספות

דו"ח מיקופלסמה – יולי 2024

להלן רשימת המשקים בעלי רשיון להחזקת משק טיפוח, הפצה ורביה ובהם הלהקות שנבדקו סרולוגית או בשיטת ה-PCR למיקופלסמה גליספטיקום MG – (תרנגולות ) תוצאות הבדיקות

קרא עוד