רכבת פטמים לסין: יצרנית הבשר הגדולה ברוסיה עוברת להובלה רכבתית

יצרנית העופות הגדולה ברוסיה, צ'רקיזובו, העבירה משלוח ראשון של בשר פטמים לסין – באמצעות רכבת המצויידת במערכת קירור. מדובר בבחינת הזדמנות לוגיסטית מבטיחה עבורה. יצרני בשר הפטם ברוסיה ערים לעובדה כי התנועה היא דו סיטרית וכי אפשרי גם ייבוא מהכייון ההפוך, של בשר זול יותר

צילום המחשה: Image by Erich Westendarp from Pixabay 

חברת צ'רקיזובו בצעה משלוח ראשון בהיקף של 50 טונות של שוקיים ורגליים. רגלי עוף הינן מאכל נפוץ בסין, מעין חטיף הנמכר כשהוא מטוגן ומתובל בתיבול חריף-מתוק.  ההובלה ברכבת צפויה להוות חלופה לתובלה ימית מכיוון שזמן האספקה מצטמצם מ-45 ל-15 ימים בלבד.

החל מחודש יוני, צ'רקיזובו מתכננת לשלוח מדי חודש בממוצע שלוש רכבות עם מוצרי עוף לסין ומספר המכולות בכל אחת מהן אמור לגדול מ-30 במשלוח הראשון ל-41. "עד כה מדובר במשלוחי ניסוי, אבל החברה בהחלט מעוניינת לפתח משלוחי רכבת ישירים לסין כחלופה ללוגיסטיקה מורכבת וארוכה יותר של תובלה ימית", אמר אחד מבכירי החברה.

סין היא יעד המכירות העיקרי של צ'רקיזבו. בשנת 2022 מכרה החברה 40,000 טונות של מוצרי עוף והודו לסין. השנה, האספקה המועברת ברכבת אמורה להוות כ-10% מכלל המשלוחים.

 

כתבות נוספות

דו"ח מיקופלסמה – יולי 2024

להלן רשימת המשקים בעלי רשיון להחזקת משק טיפוח, הפצה ורביה ובהם הלהקות שנבדקו סרולוגית או בשיטת ה-PCR למיקופלסמה גליספטיקום MG – (תרנגולות ) תוצאות הבדיקות

קרא עוד